Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Дизайн студія - Interior12


  Ольга Таран – я керівник студії INTERIOR12

  Ольга Таран – я керівник студії INTERIOR12

  Наш девіз – We create comfort / ми створюємо комфорт! Я люблю свою справу, і дуже відповідально ставлюся до кожного проєкту, адже кожен клієнт приходить до нас зі своїм запитом, своїм баченням та своїми мріями. А ми допомагаємо йому втілити його мрію у життя.

  Я та моя команда «Interior12» виконуємо професійну розробку дизайн-проектів інтер'єрів у будь-якому стилі, та надаємо повний спектр послуг з ремонту та втілення проєкту в життя.

  Сьогодні у продажу можна знайти безліч різних товарів для інтер'єру, починаючи від плитки, сантехніки та закінчуючи м'якими меблями та шторами. Але як розібратися як пропоновані товари, підібрати їх в одному стилі, зробити ремонт, вибрати хороших будівельників? Вибір будівельної бригади є однією з найважливіших складових ремонту, тому що від групи цих людей залежить якість виконуваних робіт. Дуже важливо, щоб це була саме злагоджена команда людей, які продовжують роботу, а не окремі робітники, які в процесі роботи звалюють один на одного всі помилки, і складно розібратися, де чия вина. Однакову ціну можуть запросити як бригада професіоналів, так і бригада новачків чи шарлатанів, які мають на меті мінімізувати свої витрати, набираючи НЕ кваліфікованих працівників та використовуючи дешеві матеріали.

  Вибравши співпрацю з нами, у Вас з'являється можливість в одному місці замовити весь комплекс послуг, починаючи з розробки дизайну проєкт та виконання всіх будівельно-ремонтних робіт, і закінчуючи наповнення внутрішнього простору будинку сучасними побутовими речами та аксесуарами.

  Наша робота виконується з урахуванням Ваших побажань та потреб, та найголовніше бюджету! Ми створимо комфорт та затишок у кожному куточку Вашого будинку.