Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Дизайн-студія KEY Design

  KEYdesign, або в перекладі з англійської мови - КЛЮЧОВИЙ дизайн. І це не просто назва, ми справді створюємо ДІМ під КЛЮЧ. Ваш будинок!

  Від легкого начерку від руки, до останньої вази на полиці. Все, що ви побачите на візуалізації - це все втілиться в життя, тому що ми знаємо як це працює. Ми керуємося дуже важливим правилом компанії - це чітке дотримання бюджету. Якщо ви готові вкласти тільки 200 $ за метр і не копійкою більше, то так і буде. Вибір дизайнерських та конструктивних рішень, як і вибір матеріалів – дуже широкий. Сьогодні ми можемо з легкістю варіювати ними, і застосовуємо найвигідніші та доцільніші.

  Наша команда зустріне вас на першому етапі – провідному дизайнері, який, як психолог, зрозуміє ваші потреби та реалізує їх. На другому етапі - досвідчений 3D-візуалізатор промальовує ваш інтер'єр сантиметр за сантиметр, щоб ви знали отримуєте, і могли легко вносити коригування ще на етапі проектування. На третьому етапі, архітектор зробить всі необхідні креслення для успішної реалізації проекту. На четвертому етапі, менеджер проекту, складе вам кошторис будівельних робіт і з цього моменту ваш Будинок мрії реалізовуватиметься під чуйним керівництвом провідного дизайнера.

  Ось так кілька простих кроків приведуть нас від голих стін до теплого, затишного будинку. Давайте з'їмо слона по шматочкам. Разом! Тому що, МИ ЗНАЄМО ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ!


  Послуги, що надаються
  Дизайн інтер'єру
  • 3D Візуалізація від $15.00
  • Дизайн квартир від $25.00
  • Дизайн інтер'єру За запитом
  • Дизайн офісу від $18.00
  • Авторський нагляд За запитом
  • Комплектація проекту За запитом
  • Дизайн-проект приватного будинку від $20.00
  Будівництво та ремонт
  • Проектування приватних будинків За запитом


  Мене звуть Юлія і співзасновник компанії, а також провідний дизайнер.
  Я займаюся дизайном, скільки себе пам'ятаю. При чому мене завжди цікавила справжня сторона цього слова – design – як процес проектування, конструювання та створення нового, а не просто красивих картинок. Я займалася і предметним дизайном, дизайном меблів, житлових та комерційних приміщень, в Україні та за кордоном, а також проектуванням котеджів та будинків. За освітою, я – архітектор, а ще художник та декоратор. Декорування - моє велике захоплення, тому що мене дуже захоплює як за допомогою простих предметів, звичайне приміщення перетворюється на, його величність, ДІМ.

  Найголовнішим завданням у дизайні інтер'єру, я вважаю – здатність почути замовника. Адже з придбанням ІМЕНІ, дизайнер, перестає чути чого ж, насправді, хоче клієнт і починає проектувати свої інтер'єри і під себе. Переслідуючи переважно один стиль, і від проекту до проекту впроваджує однакові рішення. Тому хороший дизайнер - це завжди трішки психолог.

  Моя мета – допомогти людям знайти житло, про яке вони завжди мріяли. Спроектувати правильний, функціональний, організований простір, щоб інтер'єр підлаштовувався під людей, а не навпаки. А вечорами, повертаючись додому, кожен господар міг видихнути і з усмішкою сказати "як же вдома все таки добре!".