Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Novoselskiy Design

  Novoselskiy Design – команда молодих, амбітних, закоханих у свою роботу українських спеціалістів. Кожен з нас прагне день у день бути кращим, ніж учора. Тому ми виконуємо свою роботу якісно та підходимо до кожного завдання не лише відповідально, а й із душею. Адже ми отримуємо задоволення від своєї роботи, і це завжди позначається на результаті!

  Своїм клієнтам ми пропонуємо сучасні рішення в галузі дизайну, архітектури, ландшафтного дизайну, інтер'єрів та 3D візуалізації. Ми уважно прислухаємось до всіх побажань клієнтів, розраховуємо варіанти так, щоб вони максимально відповідали потребам, вибираємо все найкраще для проекту. Портфоліо наших робіт найчастіше включає проекти в стилях Лофт, Скандинавський і Неокласика. Але за бажанням клієнта, ми готові працювати у всіх існуючих напрямках.

  Якщо ви будуєте свій будинок, робите ремонт у квартирі, або потребуєте приміщення для бізнесу – ми надамо вам найкращі варіанти дизайн-рішень, які відповідатимуть потребам, побажанням та бюджету. Візьмемо на себе всі переговори із підрядниками, проблеми з вибором матеріалів, тонкощі розрахунків. І надамо результат, яким ви будете задоволені! Адже робити клієнта задоволеним – наша робота. А свою роботу ми завжди виконуємо на 100%!


  Послуги, що надаються
  Дизайн інтер'єру
  • Дизайн квартир від $25.00
  • Дизайн інтер'єру від $25.00
  • Дизайн офісу від $25.00
  • Авторський нагляд від $15.00
  • Дизайн-проект приватного будинку від $25.00


  Керівник дизайн студії Novoselskiy dizayn
  Мене звати Михайло. Я керівник студії Novoselskiy Design.
  Понад 3 роки наша студія успішно займається дизайном житлових, торгових та офісних приміщень. Нашою основною сферою інтересів є створення ергономічних, функціональних, комфортних просторів та форм, які будуть відповідати вашому стилю та способу життя. Перебуваючи серед такого інтер'єру, ви відчуєте себе самим собою, справжнім.
  Кожен новий проект ми розробляємо з нуля і супроводжуємо до моменту повної реалізації. Можете бути впевнені: кінцевий результат буде абсолютно таким, яким ви його бачили на 3d візуалізаціях, а часом може перевершити ваші очікування. Завдяки налагодженій системі проведення ремонтних робіт на всіх етапах, а також надійній співпраці з партнерами, що постачають комплектуючі, ви зможете отримати якісне втілення своїх ідей та задумів, заощадивши чимало коштів та власного часу.
  Найкраще про нас, як про спеціалістів своєї справи, розкажуть приклади робіт, з якими можна ознайомитись на цьому сайті.
  Для нашої команди дуже важливо, щоб кожен проект дарував людям приємні та незабутні враження!