Особистий кабінет
  Ваша корзина

  NS interior Design

  Послуги, що надаються
  Дизайн інтер'єру
  • 3D Візуалізація За запитом
  • Дизайн квартир За запитом
  • Дизайн інтер'єру За запитом
  • Авторський нагляд За запитом
  • Дизайн-проект приватного будинку За запитом


  Дизайн як стиль життя

  У сучасному світі дизайн інтер'єру давно вийшов за рамки таких понять, як практичність, якість та зручність. Сьогодні справжній дизайн проект можна порівняти із художнім твором. Дизайнер створює унікальний інтер'єр, який підходить вам і передає тільки ваш настрій: стриманий, динамічний чи грайливий – стиль XXI століття має сотні осіб.

  Дизайн від NS Interior Design – це унікальна можливість побачити процес створення шедевра від А до Я. Незалежно від особливостей чи габаритних розмірів приміщення (компактна смарт квартира або багатоповерховий заміський будинок, офісний простір чи бутік-готель) дизайн проект від NS Interior Design це завжди свіжі, модні рішення, сповнені практичних, технологічних деталей.

  «Для NS INTERIOR DESIGN дизайн означає не просто «наслідувати моду» і бути на гребені хвилі, так би мовити. Для мене це стиль життя, це життя. Тому якщо інші працюють із віддачею на 100%, у нас оборотів на всі 150-200%», – каже Наталія Шатохіна, дизайнер, ідейний натхненник, власник та арт-директор студії NS Interior Design.