Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Студія інтер'єрів Вікторії Дронової

  Студія дизайну інтер'єру «Вікторії Дронової»

  Студія дизайну інтер'єру «Егоїст» працює з 2006 року під керівництвом ідейного натхненника Вікторії Дронової. Реалізувавши сотні різноманітних проектів, було виведено власну формулу успішної роботи. Прийшло переконання, що лише індивідуально розроблений дизайн проект може задовольнити потреби клієнта у комфорті, практичності та естетиці.
  Робота студії спочатку побудована на тісному контакті із замовником. Важливо на перших етапах співпраці з'ясувати всі уподобання клієнта, відчути його настрій та риси характеру, щоб відобразити у ремонті всі ключові ідеї.


  Послуги, що надаються
  Дизайн інтер'єру
  • 3D Візуалізація За запитом
  • Дизайн квартир За запитом
  • Дизайн інтер'єру За запитом
  • Дизайн офісу За запитом
  • Авторський нагляд За запитом
  • Комплектація проекту За запитом
  • Дизайн-проект приватного будинку За запитом

  Керівник дизайн студії Novoselskiy dizayn
  Студія «Егоїст» сьогодні

  Студія дизайну «Егоїст» – це великий колектив творчих людей із тривалим досвідом роботи. У своїй роботі ми поєднуємо модні тенденції, традиційні прийоми та власні авторські ідеї, щоб розроблений дизайн проект був наповнений особливою енергетикою та надавав високий рівень комфорту.
  Під час розробки кожного проекту ми проживаємо невелике життя разом із нашими замовниками, що дозволяє краще зрозуміти одне одного та приділити увагу кожній деталі. Завершений проект нашої студії – це ще не просто новий ремонт. Ми створюємо цілісну концепцію всього простору, в якому живе атмосфера наповненості та життєвої енергії!

  Як працює студія «Егоїст»

  Робота над кожним дизайн-проектів включає кілька етапів:
  1) Виявлення цілей замовника. Зустрічі з клієнтом, заповнення детального ТЗ допоможуть нам визначити, у якому напрямку слід вибудовувати подальшу роботу.
  2) Візуалізація проекту. Створення 3D макета дозволяє з'ясувати, чи правильно ми відобразили у дизайн-проекті всі побажання замовника, чи всі його вимоги були враховані, чи гармонійно виглядає поєднання вибраних текстур, кольорів та матеріалів.
  3) Затвердження плану робіт та остаточного варіанта дизайн-проекту. Упорядкування кошторису на комплектацію інтер'єру.
  4) Авторський нагляд – невід'ємна частина роботи дизайнера. Успіх кожного проекту залежить від рівня контролю за його реалізацією. Наша студія співпрацює з перевіреними будівельними бригадами і додатково дизайнер відстежує виконання всіх проміжних робіт.

  Студія дизайну інтер'єрів «Егоїст» дуже цінує свій час та безмежно поважає своїх клієнтів. Тому співпраця з нами відбувається у суворо обумовлені у договорі терміни. Ми працюємо у всіх стилях та напрямках, допомагаємо нашим замовникам економити, оскільки маємо міцні партнерські зв'язки з багатьма магазинами та фабриками-виробниками. Співпрацюючи зі студією «Егоїст», ви насолоджуватиметеся процесом ремонту, поки ми працюватимемо і перетворюватимемо простір навколо вас на комерційно успішні об'єкти!