Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Дизайн студія Z.Desigd.Arhitecture

  Навколишній світ іноді здається одноманітним. Він не має сучасної людини до безтурботного сприйняття життя. Ми прагнемо створити середовище, в якому архітектура та природа перебувають у гармонії. Архітектура, на відміну від живопису та каліграфії, не може зникнути. Вона завжди розвиватиметься, і для нас, архітекторів, важливо розглянути силуети майбутнього. Наше бюро намагається відкрити в архітектурі несвідоме - вічне і не залежить від моди.

  Затишок – стан душі, його досягти декоруванням. Житловий інтер'єр максимально орієнтований особистість замовника. Він подібний до оболонки, покликаної захистити приватне життя господаря. Приватне місце не допускає на свою територію чужорідних ідей, предметів, концепцій. Правильно спроектований приватний інтер'єр має сприйматися як портрет господаря.

  Існує низка принципів, актуальних для будь-якого проекту:

  ▪ Наш час властива швидкість обміну інформацією, і тому на перший план виходить мистецтво вибору. Ретельний вибір ідей, предметів, концепцій – це основа еволюції сучасного інтер'єру.

  ▪ Світло, повітря, простір – це компоненти, на яких будується концепція інтер'єру. Ці субстанції стають основними цінностями матеріального світу.

  ▪ Справжня розкіш полягає в самодостатній порожнечі простору та активній взаємодії інтер'єру із зовнішнім середовищем. Наприклад, композиція інтер'єру підпорядковується виду з вікна, який стає головною прикрасою та акцентом.

  ▪ Істинний комфорт полягає не лише у зручності, а й у гармонії. При підборі елементів потрібно прагнути не тільки тактильного, але й візуального комфорту. Адже цінність мають утилітарні та естетичні властивості речей.

  ▪ Запорукою успішної роботи над проектом є продуктивний діалог архітекторів та замовників та їх взаємна готовність дійти компромісу. Прагнення до досконалості – вагомий привід для того, щоб навчитися відокремлювати головне від другорядного та слухати одне одного.


  Послуги, що надаються
  Дизайн інтер'єру
  • 3D Візуалізація За запитом
  • Дизайн квартир За запитом
  • Дизайн інтер'єру За запитом
  • Дизайн офісу За запитом
  • Авторський нагляд За запитом
  • Комплектація проекту За запитом
  • Дизайн-проект приватного будинку За запитом
  Архітектура
  • Архітектурний дизайн За запитом
  Будівництво та ремонт
  • Проектування приватних будинків За запитом