Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Дизайнер інтер'єру — ZLATA PEREVOZOVA  Я дизайнер інтер'єру. Моя робота полягає в організації гармонійного внутрішнього простору, у створенні атмосферного інтер'єру, настрої та комфорту для людей.

  Інтер'єри, у яких відбуваються сцени нашого життя, є підходящими чи дуже підходящими декораціями їм. Наші мозок запам'ятовує та записує все, що бачить, чує та сприймає наше тіло. Хочемо ми цього чи ні, але зазвичай пам'ятаємо, як виглядало те місце, в якому ми знаходилися у значні моменти нашого життя.

  Якщо ми радіємо чудовій красі природи навколо нас і навіть спеціально прямуємо туди, де можемо нею насолодитися, то так само ми можемо створити для себе чудову атмосферу в тому місці, де проводимо більшу частину свого часу.

  Я створюю інтер'єр для людей, які будуть в ньому жити або працювати, але залишаю частинку себе у кожному з них.

  Уподобання замовника для мене завжди на першому місці, і я намагаюся максимально відчути його бажання та зрозуміти потреби. Проте, вважаю, що, якщо ми запрошуємо професіонала для будь-якої роботи, то варто йому довіряти.

  Щоб створити максимально відповідальний потребам замовника приватний інтер'єр, я намагаюся більше спілкуватися з людиною, дізнатися про якісь особливі звички або уподобання, про характер, про спосіб життя. Я розумію, що людині необхідне не просто красиво оформлене приміщення, а атмосфера його будинку, відображення її особистості.

  Упевнена, що інтер'єр складається із деталей. Якщо ви хочете замінити якусь деталь, чекайте, що зміниться загальне сприйняття інтер'єру.

  Вважаю, що мати гармонійний інтер'єр може дозволити собі багато хто. Не у вартості елементів справа, а в умінні їх використати.

  При цьому намагаюся бути чесною у випадку якщо, ви хочете створити інтер'єр у стилі, що передбачає матеріали та меблі класу люкс, наприклад, стилі арт-деко, - доведеться витратитися, або змінити стиль. Заміна матеріалів та елементів декору дешевшими у таких випадках виглядає так само, як підробка відомих марок одягу.

  Змішування стилів – незрівнянна актуальна тенденція, яка дозволяє гнучкіше адаптувати приміщення до поставлених завдань, і взагалі цікава. Хоча якщо замовник вибирає класику, то я волію дотримуватися канонів стилю.

  Бажано, щоб обраний стиль інтер'єру був адекватний приміщенню та навіть архітектурі будівлі.

  Вважаю, що в інтер'єрі завжди має залишитись поле для творчості власників. Інтер'єр має жити та розвиватися разом із людьми у ньому.

  Мій коник - кольорові інтер'єри. Я бачу світ кольоровим. Я завжди намагатимуся ввести в інтер'єр колір. Мої улюблені інтер'єри грають фарбами. Я пропонуватиму вам кольорові рішення.

  Я стежу за актуальними трендами і вважаю, що їхня поява закономірна і відповідає духу часу.