Історія створення дизайну квартири Art & Music почалася з її вибору. Господарі визначалися між будівництвом будинку та кількома варіантами квартир в одній із новобудов Дніпра. В результаті, вибір був зроблений на користь квартири, планувальне рішення в якій вийшло найоптимальнішим.


Дизайнер: SVOYA studio
Розташування: м.Дніпро
Площа: 117м2
Рік реалізації: Вересень 2019 року.


Простір площею 117м2 призначався для молодої сім'ї з маленькою дитиною. Квартира з панорамними вікнами має простору студію - вітальня та кухня, гостьовий санвузол з переходом у пральню, а також 2 спальні - дитяча та хазяйська з санвузлом та відкритою вбиральнею. Унікальність планування у тому, що це кімнати є прохідними, т.к. для батьків була важлива пряма комунікація зі своєї спальні в дитячу. А дитяча додатково виходить у зону вітальні. Простір студії розділено за зонами:

  • компактна, але містка кухня з панорамним вікном та півостровом з винним стелажем
  • простора їдальня з барною зоною біля вікна, що є продовженням кухонної композиції
  • вітальня з диванною зоною та лаунж-зоною на двох біля вікна, де можна спостерігати приголомшливі заходи сонця на тлі вечірнього міста. Варто зазначити, що глава сім'ї – меломан і це відображено у «серці будинку» – стелажі з вінілом у центральній частині вітальні. Тут же розташовані унікальні турецькі арт-об'єкти від друзів та родичів сім'ї.

Вхідна група (коридорного типу) повністю переглядається зі студії та відповідає їй стилістично, у цій зоні розміщені системи зберігання, відкриті стелажі та невелика софа.

Спальня господарів розміщена біля входу та має власну прохідну гардеробну відкритого типу. Санвузол з душовою відокремлений від спальні перегородкою з рифленого скла, що пропускає світло в це компактне приміщення. Умивальник винесений в зону спальні і утворює декоративну композицію з функціональними сходами-полицею.

В цілому, інтер'єр повністю відображає спосіб життя та захоплення міжнародної сім'ї, в якій переплелися українська та турецька культури з властивою їм гостинністю, любов'ю до музики та сімейними цінностями.