З

Спеціалісти компанії “Porte's” не втомлюються повторювати, що оформлення інтер'єру житлового приміщення є досить копіткою роботою, в якій дуже важливо приділяти увагу деталям, оскільки будь-яка дрібниця може вплинути на сприйняття кімнати в цілому. Це особливо актуально для скандинавського стилю в інтер'єрі , який відомий своєю нордичною стриманістю, що останніми сезонами так зачарувала мільйони людей по всьому світу. Заради того, щоб ваше житло відповідало канонам скандинавського інтер'єру, було зроблено просто і без химерності. Але щоб водночас не було безликим, слід не забувати приділяти увагу кожної деталі в кімнаті, щоб забезпечити повний баланс у приміщенні та відповідність задуманій концепції. Сьогодні ми з вами поговоримо про нюанси вибору міжкімнатних дверей у просторах, виконаних у скандинавському стилі і дамо кілька слушних порад щодо того, як не помилитися з вибором.
Стиль сканди - это удачное сочетание удобства и эстетики.
Стиль сканді - це вдале поєднання зручності та естетики.

Квартири у скандинавському стилі традиційно виконуються у світлих тонах, що надає їм особливої атмосфери та відтінку затишку. Для такого інтер'єру не характерні особливо різкі контрасти та переходи кольорів. Отже, міжкімнатні двері, не будучи винятком, так само не повинні виділятися із загальної тенденції та оформляють їх відповідно до загальної колірної гамми. Крім того, при всьому коханні фанатів скандинавського стилю до натуральних матеріалів і текстур, міжкімнатні двері не обов'язково повинні демонструвати всі властивості матеріалу, з якого вони виконані. У більшості випадків міжкімнатні двері в цьому стилі є мінімальними, забарвленими в світлі тони, що варіюються від абсолютно білого до синювато-сірого кольорів, без яскраво вираженої фактурності.

Минималистичные деревянные двери белого цвета - лучшее решение для Вашей скандинавской спальни!
Мінімалістичні дерев'яні двері білого кольору – найкраще рішення для Вашої скандинавської спальні!

Таким чином, вибираючи двері в кімнати, оформлені в скандинавському стилі, намагайтеся, щоб їхня кольорова гама відповідала загальної тональності кімнати. У протилежному випадку ви ризикуєте зіткнутися з конфліктом кольорів, що може стати перешкодою стриманому і врівноваженому інтер'єру стилю сканді.

Також пам'ятайте, що для досягнення гармонії та атмосфери умиротворення, які відчуваються у шведських або норвезьких житлах, подбайте про те, щоб окрім колірної гами була відповідність і в гамі тепловій. Один і той же тон у різній концентрації може створювати враження різних температур. Якщо ваша кімната виконана в теплих тонах, двері холодних відтінків можуть порушити весь колірний баланс приміщення.

Белый цвет хорошо сочетается с бежевым оттенком стен.
Білий колір добре поєднується з бежевим відтінком стін.

Всі, хто люблять скандинавський стиль, найімовірніше спочатку були зачаровані його мінімалістичністю, яка успішно поєднується з функціональністю всіх предметів інтер'єру. У випадку з дверима та сама історія, мінімалістичні двері в будинках стилю сканді, перш за все, встановлюються для того, щоб виконувати першочергові функції. Естетична складова спочатку була відсунута на другий план, поступаючись важливим практичним: захисна та функція розмежування простору, а також ізоляція від протягів та зайвого світла. Тільки через багато років, дизайнерська спільнота відзначила їх декоративні функції, головною цінністю виділяючи простоту та мінімалізм. Таким чином, для того, щоб зробити ваш інтер'єр максимально автентичним і не відступати від головної концепції скандинавського стилю, підходите до вибору міжкімнатних дверей з суто практичної точки зору і ставте в пріоритет питання зручності.

Компактная белая дверь даже в открытом виде не занимает много пространства.
Компактні білі двері навіть у відкритому вигляді не займають багато простору.

Підбираючи форму міжкімнатних дверей, слід виходити із розмірів приміщення та дверних отворів. У скандинавському стилі немає єдиної характерної для нього форми дверей, тому тут потрібно виходити з особливостей вашого будинку. Як завжди найпопулярнішими є стандартні двері, вибираючи які у вас точно не буде недоліку у варіантах. У стилі сканді також популярні широкі двостулкові двері, які сприяють більш інтенсивній циркуляції повітря в приміщенні та більшій кількості світла. Такі двері візуально розширюють простір, що може бути значною перевагою для квартир з невеликою площею. Ще в стилі сканді часто використовуються розсувні двері, які також можуть дуже гармонійно вписатися в загальну концепцію інтер'єру.

Двустворчатые двери - лучший вариант для широких дверных проемов.
Двостулкові двері – найкращий варіант для широких дверних отворів.

Коли йдеться про використання фурнітури в скандинавському стилі, головне - не переборщити. Як ми всі знаємо, характерними рисами стилю сканді є стриманість та мінімалістичність. Тому химерні і строкаті дверні ручки і замки зовсім не вписуються в цей тип інтер'єру. Традиційна фурнітура для міжкімнатних дверей виконана в лаконічній манері з використанням строгих геометричних форм, що виходять внаслідок поєднання прямих вертикальних та горизонтальних ліній. Одним із найпоширеніших кольорів для дверних ручок у даному стилі є матовий сріблястий відтінок, який чудово поєднується з найпоширенішими кольорами скандинавського стилю.

Лаконичные дверные ручки, не слишком выделяющиеся на фоне светлых дверей, отличное решение для дверей сканди.
Лаконічні дверні ручки, що не надто виділяються на тлі світлих дверей, відмінне рішення для дверей сканді.

При виборі міжкімнатних дверей для свого житла, перш за все, радимо вам спиратися не на їх декоративні якості, а на функціональні. Стиль сканді - це не стільки для ретельного підбору кожної дрібниці, скільки про природність, легкість і невимушеність. Звертайте увагу на якість матеріалів, їх структуру та фактурність, і безумовно ви незабаром знайдете ідеальні двері, які гармонійно поєднуються з іншими елементами вашого будинку.

Минималистичные двустворчатые двери в скандинавском стиле не оставят равнодушным никого!
Мінімалістичні двостулкові двері у скандинавському стилі не залишать байдужим нікого!

Не проґавте можливість придбати найкращі зразки міжкімнатних дверей у скандинавському стилі в інтернет-магазині Porte′s. Оформити заявку або отримати консультацію фахівця на вибір можна за телефоном або за допомогою онлайн форми.