Двері міжкімнатні - це невід'ємна частина інтер'єру , і завдяки Vporte ви можете купити їх безпосередньо у виробника. Такий підхід дозволяє вибрати найбільш ідеальний варіант, отримати максимум уваги та заощадити бюджет. При цьому ви отримуєте не просто двері, а справжню ексклюзивну деталь інтер'єру .

У нашому маркетплейсі представлений брендовий магазин , де ви зможете подивитися колекції, вибрати собі підходящі міжкімнатні двері VPorte і при необхідності отримати консультацію або допомогу в підборі.
У порівнянні з іншими виробниками, колекції VPorte виготовляються лімітованими партіями, а отже, ексклюзивні, якісні та суттєво відрізняються від виробів масового виробництва.

Кожен товар попередньо проходить ідентифікацію і йому надається індивідуальний номер. Покупець знає всі характеристики матеріалів, і якщо раптом знадобиться ремонт, то він проводиться в найкоротші терміни без втрати якості.
Гарантія на усі вироби складає 15 років! Термін експлуатації, заявлений досвідченим та надійним виробником, 30 років! І це – мінімальний показник.

Купити двері VPorte разом із нами нескладно. Дерево як основний матеріал екологічний, надійний, формує затишну атмосферу в будинку, не викликає алергічних реакцій та чудово вписується у будь-який інтер'єр. Натуральна фактурна деревина доповнить класичний та сучасний стиль, ідеально підходить для дитячої або їдальні, доповнює інтер'єр потрібними акцентами. На вибір клієнтів колекції для різних пріоритетних стилів у будинках та квартирах.

Ознайомитимемо Вас з існуючими та новими колекціями дверей

Василь Пінчук:
сміливо ставлю своє ім'я під кожним виробом, точно знаючи, що якість радуватиме Вас довгі роки. Всі елементи та фурнітуру я ретельно відбираю та перевіряю, щоб кожні двері стали унікальною частиною Вашого інтер'єру, дарували тепло та затишок при кожному дотику.
Щиро вірю, купуючи продукцію VPorte, Ви отримаєте більше, ніж очікуєте!

Колекції «Lontano»

Особлива увага спрямована на індивідуальність та оригінальність. Виробник створює вироби, в яких гармонійно та тонко поєднується авторський стиль, класичний дизайн та оригінальні форми, якісна фурнітура.
Компанія « VPorte » – офіційний та єдиний виробник цієї серії. Модельний ряд створено завдяки ідеям дизайнера Anastasia Ovchynnikova, яка неодноразово ставала переможницею престижного конкурсу Ukrainian Wood Fashion. Ця колекція з першого погляду підкуповує функціональністю, стриманістю та простотою.

Колекція «Novita»

Моделі серії доводять: цілком реально адаптувати класичний стиль до сучасних умов та вимог. Основні характеристики деталей – прямолінійність, строгість ліній та форм. Вертикальні та горизонтальні лінії організовують простір, додають до нього строгість та візуальну дисципліну. Такі двері впишуться в традиційний класичний інтер'єр, а також мінімалістичний стиль, що об'єднує.

Колекція дверей «Linea Arte»

Деталі цієї серії виділяються на тлі інших індивідуальних дизайнів. М'які та плавні форми багету на полотні візуально акцентують увагу на класичному стилі. Лиштва – це творчо створена деталь із геометричним рельєфом: він складений та зібраний вручну.

Колекція "Vita di Legno"

Модельна серія відповідає всім вимогам стилю «англійські грати». Витонченість, строгість, легкість дозволяють адаптуватися до класичного інтер'єру, мінімалізму, модерну. Візуально вона виділяється «невагомістю» за рахунок накладних шпросів та глибоко вивіреної ширини.
Порівняно з колекціями конкурентів, двері від VPorte міцні та надійні. Цього вдається досягти завдяки:
- Унікальної конструкції обв'язки полотна;
- застосування сталевих стяжок італійського бренду;
- жорсткості та надійності всіх матеріалів.
Налагоджене індивідуальне виробництво відкриває перед клієнтами можливість замовити двері з унікальним малюнком ґрат. Це можуть бути квадрати, ромби, різьблений декоративний орнамент. Підкреслює цілісність іміджу дверного блоку фрезерування наличників, шпросів, обв'язки полотна.

Колекція «Onda del Mare»

Типові класичні елементи поєднуються таким чином, щоб формувати чистоту стилю та форм. Для виготовлення застосовуються перевірені виробничі технології, що встигли позитивно зарекомендувати себе. Деталі модельної серії – це синонім легкості, винятковості та невагомості. Характерна риса колекції – відсутність виступаючих деталей багету, тому він буквально зливається із площиною полотна. Ідеальне рішення для класичного та сучасного інтер'єру вашого будинку.

Вважаю велике Щастя робити те, що любиш по житті. В цьому випадку час не ділитися на роботу, вільний час, хобі, дозвілля. Все є однією складовою – життям.

Дизайнери та архітектори часто вибирають двері VPorte для своїх проектів, і у спільній співпраці народжується унікальний інтер'єр. Я відкритий до партнерства, і готовий запропонувати якісні вироби навіть для найвибагливіших клієнтів.