Як створюються смарт бункери?
Сподіватися на удачу, коли в країні щодня відбуваються ракетні атаки та є ризик використання росіянами радіоактивної зброї, безперспективно – треба подбати про збереження життя рідних людей. Найкращим способом це зробити є спорудження приватного бомбосховища, яке займатиме на ділянці небагато місця та стане надійним місцем, де вдасться пережити непередбачені ситуації.
Навіщо смарт-бункер
Стати власником смартбункера дуже просто. Достатньо перейти на сайт https://smartbunkersua.com/ua, де перевірена компанія-виробник описує різновиди конструкцій та умови співпраці, а потім замовити послуги з будівництва підземного сховища. Витрати на виготовлення та встановлення бункера не будуть захмарними, при цьому ви отримаєте багатофункціональне приміщення, яке надалі можна переобладнати під винний льох чи сейф. Але найголовніше – шелтер буде оснащений обладнанням, яке дозволить якийсь час перебувати поза зоною ураження ворожої зброї та при цьому почуватися комфортно. Усередині сучасних смартбункерів є все необхідне для нормального життя, починаючи від спальних місць та автономної вентиляційної системи, закінчуючи туалетом, душем та Інтернетом.
Основні етапи створення смарт-бункера
Поширеною є думка, що для обладнання під землею сховища потрібна величезна кількість часу, але це не так. Якщо налагоджений процес виготовлення і є проєктні напрацювання, а підготовчими та монтажними роботами займаються професіонали, то в цілому потрібно не більше 4-6 тижнів. Точні терміни визначаються залежно від розмірів бомбосховища, особливостей місцевості, де здійснюється будівництво, а також додаткових побажань замовника щодо комплектації. Щоб створити захищений від несприятливих зовнішніх факторів (зокрема авіабомб, хімічних атак та радіації) бункер, фахівці:
- Обговорюють індивідуальні побажання майбутнього власника та затверджують створене на їх основі технічне завдання. На цьому етапі враховується склад сім'ї, розміри ділянки, бюджет та інші важливі нюанси.
- Проводять комплекс геологічних та геодезичних досліджень.
- Займаються проєктування та демонструють покупцю тривимірну візуалізацію майбутньої конструкції, до якої за необхідності вносять певні коригування.
- Виготовляють бункер та встановлюють його на об'єкті після виконання землерийних робіт.
- Забезпечують укріплення спеціальними багатошаровими блоками та покривають притулок плитою з бетону, а зверху засипають землею. Всі елементи комунікацій, що виступають на поверхню, ретельно маскуються.
Перед здаванням роботи обов'язково проводиться перевірка працездатності всіх інженерних систем.
Залишити коментар