Особистий кабінет
  Ваша корзина

  Двері міжкімнатні ПВХ

  Двері міжкімнатні ПВХ — це внутрішні двері, які зверху покриті декоративною плівкою ПВХ (полівінілхлорид). Дверне щільно (стулка) виготовляється на дерев'яному каркасі, зверху кріпляться листи МДФ, порожнеча заповнюється гофрованим картоном у вигляді стільників (у дешевих варіантах), ДВП ребрами жорсткості в дорожчих моделях. Зовні полотно покривається плівкою ПВХ.

  Плівка ПВХ – синтетичний матеріал, безпечний та негорючий матеріал. Широко використовується в будівництві та при виготовленні корпусних меблів.

  Переваги міжкімнатних дверей покритих ПВХ плівкою

  Головна перевага — вологостійкість. Плівка, що покриває полотно, коробку і лиштвою, надійно захищає дерев'яні елементи від вологи.

  Друга перевага — стійкість до подряпин. Зносостійкість дверей ПВХ вище за ламіновані або шпоновані. Тому їх часто замовляють громадські та офісні приміщення.

  Різноманітність кольорів та імітація будь-якого дерева — також можна було б віднести до переваг, але в цьому плані вони не дуже різноманітні за інші варіанти дверей.

  Каталог дверей ПВХ

  Цю сторінку ми створили та оновлюємо, щоб надати правдиву інформацію, полегшити пошук та допомогти купити міжкімнатні двері ПВХ.

  Для цього ми ретельно відібрали виробників ПВХ дверей в Україні, якісно заповнили їх характеристики та опис, що зручно було користуватися фільтром та сортуванням.

  Терміни виготовлення

  Міжкімнатні двері ПВХ належать до бюджетних варіантів міжкімнатних дверей. Через ціну та високі експлуатаційні якості їх часто купують. Тому виробники більшу частину асортименту підтримують на складі.
  Термін поставки — один - два тижні, необхідні для комплектації та транспортування.

  Частину асортименту виробництво виготовляє в одиничних екземплярах на замовлення.

  Каталог дверей під замовлення.
  При замовленні терміни виготовлення варіюються від 3 до 5 тижнів, залежно від поточної завантаженості.

  Двері міжкімнатні ПВХ ціни

  • Leador - ціна від 4000 грн.
  • Rodos - ціна від 5000 грн.
  • Terminus - ціна від 7000 грн.

  Звичайно, актуальність цін та різноманітність асортименту ключова наша функція, але все ж таки, уточнюйте перед покупкою. При цьому необхідно розуміти, що міжкімнатні двері мають на увазі індивідуальну комплектацію, прораховуються згідно з розмірами, тому остаточна вартість варіюється.

  Про знижки та акції

  Важлива інформація для наших клієнтів. При покупці ПВХ дверей діє система знижок, яка має на увазі як накопичувальні для дизайнерів, так і знижки від кількості полотен, що купуються.

  Каталог акційних цін на міжкімнатні двері.

  Дізнайтеся деталі зателефонувавши за номером 0 800 337 157 або пишіть у чат. Ви будете здивовані.

  Купити шпоновані двері у Києві

  Наші магазини розміщені у Києві за адресою: проспект Степана Бандери 8, метро Почайна. Орієнтир — фасадна частина заводу Маяк, корпуси - 1, 2, 3 та 4. Навпаки Епіцентру

  Запитання та відповіді

  Монтаж міжкімнатних дверей ПВХ не відрізняється особливою складністю. Основою якісної установки є правильний замір прорізів. Тому, перед покупкою, переконайтеся, що технічна документація за проєктом і реальні розміри відповідають. Якщо документації немає або у вас є сумніви, замовте у нас послугу із заміру дверних отворів.

  Прайс на послуги та монтаж міжкімнатних дверей.

  Гарантія та термін експлуатації міжкімнатних дверей ПВХ

  Гарантія визначається виробником. На ПВХ дверях вона становить від 3 до 5 років. Враховуючи високу зносостійкість ПВХ плівки, термін експлуатації виробів понад 10 років. За фактом у некомерційних приміщеннях здатні прослужити 20 і більше років.

  Двері ПВХ або МДФ що краще?

  Питання не зовсім коректне, тому, що МДФ це основа під різні покриття, а плівка ПВХ це одне з декоративне покриття, що використовується при виробництві.

  Чим відрізняються двері ПВХ від Екошпону?

  Візуально схожі покриття. Обидва штучного походження і зі схожими функціональними характеристиками, але все ж таки різні за своєю природою і структурою.

  Плівка ПВХ – повністю полімерне покриття.

  Екошпон — матеріал, що виробляється з природних матеріалів, деревних волокон склеєних поліпропіленом.

  Радимо при виборі віддавати перевагу не природі походження покриття, а своєю перевагою за текстурою, кольором, зовнішнім виглядом.

  Чим відрізняються міжкімнатні двері ПВХ від ламінованих?

  ПВХ плівка набагато міцніша, а значить експлуатаційні якості вищі за ламіновану. Останні, своєю чергою, помітно дешевші.

  Орієнтуйтесь на бюджет та при виборі обов'язково звертайте увагу на якість готового виробу. Довіряйте відомим брендам та купуйте у перевіреного продавця.


  4 505 ₴
  8 499 ₴
  6 499 ₴
  6 999 ₴
  4 999 ₴
  5 399 ₴
  5 299 ₴
  7 199 ₴
  7 199 ₴
  8 499 ₴
  5 499 ₴
  5 299 ₴
  5 299 ₴
  4 505 ₴
  5 499 ₴
  6 799 ₴
  3 999 ₴
  7 348 ₴
  8 228 ₴
  7 348 ₴
  8 228 ₴
  9 324 ₴
  7 200 ₴
  7 348 ₴
  7 348 ₴
  10 154 ₴
  8 228 ₴
  7 200 ₴
  7 200 ₴
  8 228 ₴
  7 348 ₴
  8 444 ₴
  8 228 ₴
  9 324 ₴
  8 228 ₴
  7 200 ₴
  7 200 ₴
  10 154 ₴
  9 324 ₴
  7 200 ₴
  Показано з 1 по 60 із 211 (всього 4 сторінок)