Вічне кохання: бежевий колір в інтер'єрі
Б
ежевий колір в інтер'єрі реалізується дуже легко - він універсальний, поєднується практично з будь-якими відтінками і за рахунок багатогранності може застосовуватися не тільки як основний тон, але і як акцент. Його складно віднести до певної палітри кольору - бежевий може бути теплим і холодним, а тональність варіюється від світло-бежевого, майже білого, до насиченого коньячного кольору.
Поєднання бежевого з іншими відтінками
М'який та елегантний, бежевий колір додасть теплоти та затишку холодному яскраво-білому відтінку. Застосовувати таке поєднання найкраще в інтер'єрі спальні або світлій вітальні. Бежевий у гармонії з білим створюють романтичну та легку атмосферу, властиву стилю Прованс , Скандинавії , класичному французькому стилю та шеббі-шик .
Бежевий відмінно поєднується з одним з провідних відтінків 2018 Airy Blue - повітряно-блакитним. Таке поєднання підходить не тільки для класичного та ніжного оформлення, але й для сучасних стилів, за умови, що до інтер'єру додані яскраві живі акценти.
При використанні бежевого кольору можна сміливо ризикувати і рясно застосовувати червоний відтінок у всьому інтер'єрі - бежевий найкраще згладжує його яскравість і додає спокійного аристократизму. Саме тому японці, які живлять любов до червоного, застосовують беж як гармонійну противагу насиченому відтінку, отримуючи спокійний і витончений дизайн.
Для інтер'єру в стилі хай-тек бежевий колір є паличкою-виручалочкою, що рятує композицію від якоїсь безликості мінімалізму, але не змінює загальної концепції. Для нього використовуються кремові відтінки бежевого у поєднанні з металевим сірим, синім неоном та темно-коричневим.
Не можна не згадати про найпопулярніше, мабуть, поєднання бежевого кольору з темно-коричневим і теракотовим - ось де живе воістину класична розкіш! Стиль модерн буквально «живе» цим поєднанням, створюючи за його допомогою атмосферу елегантної класики. Коричневі відтінки «приземляють» легкість бежевих тонів, створюючи унікальну легку вуаль навколо масивних дерев'яних меблів, шкіряних диванів та колоритних предметів декору.
Вітальня у бежевих тонах
Бежевий - провідний колір в оформленні віталень, адже ця кімната повинна бути затишною, яка сприяє зустрічі гостей і довгому спілкуванню в колі сім'ї. Тому нейтральні відтінки бежевого є універсальними як для стін, стелі та підлоги, так і для текстилю та меблів у вітальні. Краса і свіжість бежевої вітальні повністю розкривається при великій кількості світла, тому як джерела освітлення підійдуть об'ємні кришталеві люстри і невеликі точкові світильники.
Для цього ж ефекту у вітальні часто використовується панорамне скління, при цьому вікна завішуються нещільними тюлями різних відтінків бежевого.
Щоб бежевий інтер'єр вітальні не здавався нудним, можна застосовувати яскраві контрастні предмети декору будь-яких відтінків — помаранчевих, бірюзових, рожевих та жовтих.
Спальня у бежевих тонах
Бежева спальня стане чудовим місцем відпочинку - бежеві відтінки приносять із собою відчуття безпеки та комфорту. У такій спальні не жарко влітку і тепло взимку за рахунок унікальної якості відтінку бути зігріваючим і водночас світлим і прохолодним. У спальні до мінімуму зводиться наявність акцентних елементів – краще віддати данину класичному бежевому кольору, розбавляючи його нейтральними сірими, світло-блакитними, теплими коричневими та білими відтінками.
Бежевий колір у спальні чудово поєднується із золотими елементами - теплий відтінок металу привносить грайливу родзинку до класичного бежевого оформлення. Золото часто застосовується для декору світлих меблів та оформлення ніжок високих абажурів.
Відтінки бежевого є провідними в оформленні вінтажної спальні, там вони створюють чудову гармонію з повітряно-блакитними і рожево-рожевими квітами. Акцентами в такій спальні зазвичай є яскраві живі квіти, білі меблі та пухнасті однотонні килими.
Кухня у бежевих тонах
На кухні бежевий колір не так марок, як білий, але також додає простору та світла у простір кухні.
В оформленні сучасних кухонь часто використовується поєднання бежевих стін, стелі та підлоги з кухонним гарнітуром із темного дерева. Цей варіант користується величезною популярністю за рахунок свого функціоналу та естетичної привабливості.
Затишно виглядає бежевий кухонний гарнітур з темним фартухом - так створюється ефект поділу низу і верху, і приміщення візуально розширюється, неначе йдучи всередину кімнати. Але при цьому необхідно додати більше точкових джерел світла над робочою зоною, щоб темний фартух не здавався надто похмурим.
Яскрава бежево-червона кухня пробуджує апетит, але заспокоює і заряджає бадьорістю на весь день. Якщо додати у таке поєднання металевого блиску фурнітури та точкового освітлення, вийде стильний інтер'єр, витриманий у дусі мінімалізму.
Про бежевий колір в інтер'єрі можна говорити нескінченно, адже його застосування немає кінця і краю - у класичному стилі він є провідним тлом для колоритних меблів та складних аксесуарів, у сучасних інтер'єрах він стримує буйство фарб та згладжує холодність металу. Бежевий колір, як чарівна паличка, торкаючись інтер'єру, розкриває його найкращі сторони.
Залишити коментар